• -35%
  • PROMOCJA
MICHELIN Opona E-WILD Front E-Bike

MICHELIN Opona E-WILD Front E-Bike

Michelin
00082184
- wysyłka 24h Dostępny
239,85 zł 369,00 zł -35%
Brutto

Opona Michelin E-Wild Front została specjalnie opracowana do użytku na przednim kole i zapewnia optymalną przyczepność.

Opona rozwija swój pełny potencjał w połączeniu z tylnym towarzyszem: modelem E-Wild Rear

Mieszanka E-GUM-X zapewnia dodatkową przyczepność i skutecznie zmniejsza opory toczenia. Ponadto wzór bieżnika zapewnia większą stabilność. Dzięki wytrzymałej karkasowi Gravity Shield opona nadaje się do intensywnej jazdy Enduro. Ponadto opona ta posiada wyjątkowo wytrzymałą warstwę chroniącą przed przebiciem, która jest nałożona na całą karkas.

Opona jest przystosowana do zastosowania bezdętkowego, można również używać jej z dętką, w kazdym przyapadku będziemy mieli zapewnioną optymalną przyczepność nawet przy niskim ciśnieniu powietrza.

Rozmiar
  • 29x2,60
  • 27,5x2,60
  • 27,5x2,80

Kup teraz, zapłać za 30 dni, bez opłat
Dowiedz się więcej
help_outlineZapytaj o produkt
MICHELIN Opona E-WILD Front E-Bike

MICHELIN Opona E-WILD Front E-Bike

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Technologie zastosowane w oponie Michelin E-Wild:

E-GUM-X - Guma dwuskładnikowa. Specjalna mieszanka na bieżniku zwiększa przyczepność, natomiast inna mieszanka na ściankach bocznych zwiększa opór. Mieszanka została również zoptymalizowana pod kątem wyższych wymagań rowerów elektrycznych.

Gravity Shield - Opony posiadają karkas 3x60 TPI specjalnie zaprojektowany do Enduro.

E-Bike Ready – opony z tym oznaczeniem nadają się do rowerów elektrycznych poruszających się z prędkością do 25 km/h. Są wzmocnione dodatkową gumą dla maksymalnej wydajności i szybkości.

Nowy
3528709206235

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa kupujący ma prawo do rezygnacji z zakupionego produktu bez podawania przyczyn w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.

W naszym sklepie masz 14 dni na zwrot zakupionych produktów. Aby skorzystać z tego prawa należy starannie zapakować produkt/produkty wraz z FORMULARZEM ODSTĄPIENIA OD UMOWY i zabezpieczyć je przed przypadkowym uszkodzeniem w transporcie. Prosimy pamiętać, że oryginalne pudełko z logo marki, w które produkty są bezpośrednio zapakowane, stanowi nieodłączny element składowy produktu. Zwracany towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania. Rekomendujemy użycie zewnętrznego kartonu, w którym produkt został doręczony do zapakowania obuwia w oryginalnym pudełku z logo, w celu dokonania zwrotu.

Produkty należy odesłać na adres:

Power - bikes
Osiedle Szklane Domy 1,
31-972 Kraków

Zobacz także

Produkt dodany do zapamiętanych

Strona Power Bikes korzysta z plików cookie