• -10%
 • PROMOCJA
GALFER Tarcza Hamulcowa SHARK
GALFER Tarcza Hamulcowa SHARK
GALFER Tarcza Hamulcowa SHARK
GALFER Tarcza Hamulcowa SHARK
GALFER Tarcza Hamulcowa SHARK
GALFER Tarcza Hamulcowa SHARK
GALFER Tarcza Hamulcowa SHARK
GALFER Tarcza Hamulcowa SHARK

GALFER Tarcza Hamulcowa SHARK

DB024W
Ostatnie sztuki w magazynie - wysyłka 24h
458,10 zł 509,00 zł -10%
Brutto

Tarcza hamulcowa Galfer Shark ®

Po tym, jak prototyp mógł już świętować sukcesy w UCI DH World Cup Series 2021, wysokiej klasy tarcza hamulcowa została wdrożona do sprzedaży dla wymagających zawodników sceny Gravity jest teraz dostępna dla wszystkich entuzjastów Downhillu i Enduro.

Zwiększona do 2mm grubość tarczy oraz opatentowany charakterystyczny wzór Shark® gwarantują lepsze odprowadzanie ciepła a co za tym idzie większą skuteczność hamowania

Tarcza dostępna w rozmiarach: 180mm, 203mm, 223mm

Charakterystyka:

 • zastosowanie: Gravity (Downhill / Enduro), E-Bike
 • rodzaj mocowania: 6-otworów (IS)
 • grubość: 2,0 mm

  Rozmiar
  • 203 x 2,0mm
  • 220 x 2,0mm
  • 180 x 2,0mm

  Kup teraz, zapłać za 30 dni, bez opłat
  Dowiedz się więcej

   

  WIĘKSZA MOC HAMOWANIA | Specjalna konstrukcja tarczy Disc Shark® zmniejsza ciśnienie w przewodzie hamulcowym nawet w najtrudniejszych warunkach, dzięki czemu przy hamowaniu wymagana jest mniejsza siła. W normalnych warunkach oznacza to wzrost skuteczności hamowania o 5 do 10%.

  WIĘKSZA STABILNOŚĆ | Nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach termicznych – duże prędkości, wysoka temperatura otoczenia i duża masa – tarcza Shark®  utrzymuje stabilną i stałą skuteczność hamowania. Aby uzyskać odpowiednią sztywność dla każdego modelu, konstrukcja różni się w zależności od rozmiaru tarczy

  NIŻSZA TEMPERATURA ROBOCZA | Jednoczęściowa konstrukcja tarczy hamulcowej Shark® firmy Galfer nie tylko zwiększa wytrzymałość, ale także radykalnie obniża temperaturę roboczą — nawet o 30%.

  DŁUŻSZA ŻYWOTNOŚĆ KLOCKÓW HAMULCOWYCH | Zaprojektowany w celu obniżenia temperatury roboczej, stały wirnik Shark® ma również pozytywny wpływ na zużycie klocków hamulcowych. W praktyce oznacza to wydłużenie żywotności o 25 do 40%.

  MNIEJSZA WAGA | Zoptymalizowana konstrukcja – zarówno tarczy, jak i mocowania – znacznie zmniejsza wagę, dzięki czemu Disc Shark® może z łatwością konkurować z każdą inną wysokiej klasy tarczą hamulcową.

  Nowy
  8400170134451

  Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa kupujący ma prawo do rezygnacji z zakupionego produktu bez podawania przyczyn w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.

  W naszym sklepie masz 14 dni na zwrot zakupionych produktów. Aby skorzystać z tego prawa należy starannie zapakować produkt/produkty wraz z FORMULARZEM ODSTĄPIENIA OD UMOWY i zabezpieczyć je przed przypadkowym uszkodzeniem w transporcie. Prosimy pamiętać, że oryginalne pudełko z logo marki, w które produkty są bezpośrednio zapakowane, stanowi nieodłączny element składowy produktu. Zwracany towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania. Rekomendujemy użycie zewnętrznego kartonu, w którym produkt został doręczony do zapakowania obuwia w oryginalnym pudełku z logo, w celu dokonania zwrotu.

  Produkty należy odesłać na adres:

  Power - bikes
  Osiedle Szklane Domy 1,
  31-972 Kraków

  Zobacz także

  Produkt dodany do zapamiętanych

  Strona Power Bikes korzysta z plików cookie