Lista produktów marki Fox

Fox Racing, amerykański brand wywodzący się z motocrossu, jest obecnie najpopularniejszą marką rowerową na świecie. Charakterystyczna głowa lisa gwarantuje jakość, niepowtarzalny design orazzaawansowane technologie, Fox współpraca zi producentami technologii takimi jak D30, MIPS, Cordura oraz Fidlock, pozwala to tworzyć profesjonalne ochraniacze, kaski i ubrania.

Fox Racing, amerykański brand wywodzący się z motocrossu, jest obecnie najpopularniejszą marką rowerową na świecie. Charakterystyczna głowa lisa gwarantuje jakość, Niepowtarzalny design, zaawansowane technologie, współpraca z najlepszymi producentami, takimi jak D30, MIPS, Cordura oraz Fidlock, pozwalają tworzyć najbardziej profesjonalne ochraniacze, kaski i ubrania.

Poza linią rowerową i motocrossową, marka ma linię casual, która pozwala na utożsamianie się z kultowym brandem także na co dzień. Fox Racing wspiera najlepszych zawodników w każdej dyscyplinie, nie zapominając jednocześnie o młodych talentach. Jeżeli prowadzisz sklep rowerowy i chciałbyś poszerzyć swoją ofertę o produkty Foxa, skontaktuj się z nami. 

Less
Pokazano 1-50 z 65 pozycji
Produkt dodany do zapamiętanych

Strona Power Bikes korzysta z plików cookie